Rozbaleno.cz - Rozhoduje cena, ne obal

Rozbaleno.cz - Rozhoduje cena, ne obal

Kup Najisto

Výhody služby

  • Máte možnost vidět zboží dříve (případně ho vyzkoušet), než ho zaplatíte.
  • Máte dostatek času, abyste si v klidu domova rozmysleli, zda si zboží ponecháte, nebo vrátíte do e-shopu.
  • Můžete odložit platbu a díky tomu lépe řídit Váš rozpočet.
  • Pokud zboží vrátíte, nemusíte se obávat o vrácení peněz, nebo na ně dlouho čekat.

Jak služba Kup Najisto funguje?

1. Vyberete si a objednáte zboží

Vyberte si na Rozbaleno.cz zboží ve stanoveného limitu. Limity se různí podle ohodnocení ze strany služby Kup Najisto. Maximální hodnota objednávky tak může být 5 000 Kč až 30 000 Kč. V 2. kroku v košíku je potřeba zvolit způsob platby "Kup Najisto":

Po dokončení objednávky budete přesměrováni na bránu služby Kup Najisto, kde rozhodnou o schválení platby. Pokud jste členem Klubu Kup Najisto, potvrdíte nákup pouze heslem. Pokud nejste členem, vyplníte požadované údaje, které jsou nutné pro schválení služby a dokončíte žádost.

2. Doma si zboží vyzkoušíte

Pokud si zboží necháte, fakturu za zboží zaplatíte do termínu splatnosti, nebo můžete využít možnosti si platbu dále za poplatek odložit nebo platit na splátky.

Pokud zboží nechcete, vrátíte nám jej v původním stavu zpět.

3. Platba za zboží / vrácení zboží

Fakturu za zboží od nás obdržíte e-mailem. Splatnost na faktuře nemusí odpovídat skutečné splatnosti, která je pro členy Klubu delší. Rozhodující je datum splatnosti, které vám pošle e-mailem Kup Najisto.

Doma máte dva týdny na rozhodnutí, zda si zboží ponecháte nebo nám jej vrátíte.

Za tuto jistotu při nakupování z pohodlí domova zaplatíte jen 39 Kč servisní poplatek.

 

Požadované doklady k využití služby

Pro menší nákupy s Kup Najisto nejsou požadovány žádné doklady. U dražších nákupů může být požadováno rodné číslo nebo číslo občanského průkazu. Tato data potřebujeme pro ověření Vaší totožnosti. Nemusíte mít obavy o svá data, komunikace je šifrovaná a data si uchovává služba Kup Najisto a uchovává je v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.

Schválení služby

Kup Najisto žádosti posuzuje individuálně na základě mnoha kritérií, která vyhodnocuje z dostuných dat o zákazníkovi. Pokud nebudete schváleni pro platbu s Kup Najisto, může si vybrat jinou platební metodu. Pokud bude vaše žádost schválena, potvrdíte sms kódem platbu a objednávka je ukončena.

Poplatek

Poplatek za službu je 39 Kč bez ohledu na výši nákupu. Platíte za odložení platby o 2 týdny a možnost vidět zboží před jeho zaplacením. Poplatek je připsán k faktuře za zboží a platíte ho tedy až spolu s fakturou do 2 týdnů po nákupu. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, nebudete platit za vrácené zboží, ale pouze poplatek 39 Kč za využití Kup Najisto. Žádné další poplatky nejsou účtovány.

Jak zaplatit

E-mailem od nás obdržíte fakturu, na které budete mít vše uvedeno: číslo účtu, kam zaplatit, variabilní symbol platby (číslo faktury) - aby Kup Najisto správně identifikovali, že je platba od vás i datum splatnosti. Během celého procesu nákupu budete informováni emaily, ve kterých budou taktéž uvedeny údaje potřebné pro zaplacení faktury. Pokud byste měli s platbou jakýkoliv problém, kontaktujte prosím Kup Najisto na info@kupnajisto.cz. V případě, že zboží neuhradíte včac, pošle vám Kup Najisto upomínku e-mailem, kterou zaplaťte co nejdříve. Pokud od vás neobdrží Kup Najisto platbu ani poté, pošlou vám poštou dopis s upomínkou a k vašemu dluhu bude připočítán poplatek 150 Kč za náklady s tím spojené. Pokud nezaplatíte ani po této výzvě, bude Kup Najisto nuceno zahájit vymáhací proces v rámci zákonných možností. Číslo účtu Kup Najisto: 99550247/0100

Vrácení zboží

Pokud jste zjistili, že vám vybrané zboží nevyhovuje, můžete ho bez udání důvodů do 2 týdnů vrátit. Zboží musí být nepoškozené a v původním obalu. V případě vrácení zboží neplatíte celou fakturu, ale pouze poplatek 39 Kč za využití Kup Najisto.

Zpožděná dodávka zboží

Lhůta 2 týdny na vyzkoušení zboží s Kup Najisto se počítá od předpokládaného data doručení zboží. V případě, že z nějakého důvodu obdržíte zboží později a nemáte dostatek času na jeho vyzkoušení či zaplacení, napište prosím na info@kupnajisto.cz, uveďte variabilní symbol vaší objednávky a váš problém bude individuálně posouzen a lhůta pro zaplacení případně posunuta.

Založte si účet a získejte slevu 200 Kč
user cart loupe